ul. Słoneczny Sad 4m, 72-002 Dołuje k.Szczecina Zobacz nasz kanał

PAX PHU

Firma PAX PHU istnieje i działa od 2006 roku od początku prowadząc działalność opartą o kompleksowe doradztwo, profesjonalną sprzedaż oraz instalacje i serwis maszyn do obróbki stali. PAX PHU jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

Oferowane przez nas maszyny GEKA pochodzą od światowego lidera w produkcji innowacyjnych urządzeń hydraulicznych stosowanych przy obróbce metalu. W PAX PHU stawiamy na najwyższą jakość, dlatego dostarczamy naszym Klientom tylko najlepszy i sprawdzony sprzęt. Dzięki temu firmy naszych Klientów prosperują na jeszcze wyższym poziomie, a także z większą efektywnością. Nasi odbiorcy mogą pochwalić się coraz sprawniejszą i wydajną produkcją, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

PAX PHU posiada własny magazyn maszyn oraz odpowiednie zaplecze techniczno – magazynowo – biurowe. Stabilna sytuacja finansowa naszej firmy, zaangażowanie i doświadczenie naszych doradców technicznych oraz serwisantów gwarantuje aktualnym i potencjalnym inwestorom bezpieczeństwo transakcji. Zdecydowana większość klientów, którzy zakupili jedną maszynę od PAX PHU, wraca po kolejne urządzenia, co jest najlepszym dowodem na profesjonalną i uczciwą obsługę. Jesteśmy do ciągłej dyspozycji pod kątem fachowego doboru urządzenia oraz prezentacji maszyn na żywo w siedzibie Państwa firmy! Wspieramy również przy staraniach o dofinansowanie na zakup urządzeń oraz oferujemy pomoc w zakupie maszyn poprzez leasing.

Z przyjemnością przedstawimy Państwu naszą szczegółową ofertę na urządzenia do cięcia i obróbki metalu i serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą PAX PHU. Zapraszam Państwa do współpracy z nami!

Z poważaniemKATALOG PAX 2023